Важливі аксесуари для кальяну

Аксесуари кальяну1612777851

Якщо подивитися на кальян, то може здатися що це досить простий прилад, що складається всього з декількох частин, таких як колба з шахтою, чаша і шланг. При цьому всі вони дуже різні щодо своєї форми, виду і призначення в цілому. І, вже виходячи з цього, стає зрозуміло те, що не такий кальян простий, як здається на перший погляд і всі ці складові далеко не єдині у всьому приладі.

Наприклад, колба є основою всієї кальянної конструкції і може бути як скляною, так і металевою. При цьому скляний її варіант найбільш підходящий. А якщо скористатися силіконовою підставкою, то колба точно не буде ковзати по поверхні. Що стосується шахти, то і цей елемент буває дуже різним як за параметрами, так і за своїм матеріалом. І якщо прислухатися до порад досвідчених кальянщиків, то краще віддавати перевагу сталевій шахті середньої висоти. Якщо ж у Вас невеликий кальян, то Ви можете придбати до нього додаткові охолоджуючі аксесуари, такі як:

  • охолоджувальні кулі для колби;
  • мундштуки з охолоджувальними капсулами.

Тепер про мундштуки, які також виробляють не тільки з пластика, але і з металу, дерева, каменю. Вони можуть мати дуже різний дизайн і різну довжину. У той же час для виробництва сучасних кальян чаш використовують глину або силікон. Варто відзначити, що силікон користується мега популярністю в кальянному виробництві, так як має цілий ряд позитивних характеристик. Наприклад, силіконова чаша не вбирає запах, її можна мити і навіть коли чаша впаде на підлогу, вона все одно залишиться цілою і неушкодженою.

Мундштук на фоні кальяну

Також з силікону роблять і шланги, хоча можна знайти ще й гумові його варіанти. При цьому багато кальянів мають в своєму комплекті шланг, зроблений з натуральної шкіри, що не так практично, але дуже і дуже стильно.

Якщо Ви не знаєте, як і в чому зберігати тютюн, тоді купите спеціальні контейнери з герметичною кришкою. Таким чином, тютюн збережеться довше, не втративши свого смаку або запаху.

А тепер про додаткові аксесуари до кальяну:

  • щипці - з їх допомогою Ви зможете легко і комфортно переміщати розпечене вугілля, і не турбуватися про свої пальці;
  • плита для розпалювання вугілля - з нею Ви забудете про проблему, як і на чому, розжарити вугілля;
  • ковпак - допоможе чаші довше зберігати тепло, захищаючи вугілля від вітру;
  • йоржики - це спеціальний інвентар, який допоможе Вам максимально легко очистити кальян;
  • калауд - пристрій, що повністю заміняє фольгу.

А як приготувати тютюн самостійно ми розповіли в нашій попередній статті.

#Теги:

author
Редактор блогу
інтернет-магазину Густо Дим